Američania strašia a vyháňajú pinguínov

//Američania strašia a vyháňajú pinguínov

Američania strašia a vyháňajú pinguínov

Americká expanzia sa nezastavila ani na antarktíde. A toto mňa osobne nasralo, keďže tiež vlastním plyšového pinguína, keď vidím, ako američania s ľadoborcom plašia pinguínov.

Pinguin v Drazdanoch

A post shared by Lars Schotte (@gustozpiestan) on

Keď by boli pinguíni technicky zdatnejšie zvieratá, už by dávno podpisovali zmluvu s Putinom o S400 a iných obranných systémoch, ktorými by poslali americké expedície ku dnu.

Neexistuje, aby američania išli šíriť demokraciu aj na južný pól.

O čo teda američanom ide? Čo chcú akú formu demokracie zas na ten južný pól priniesť?

The New York Times Magazine priniesol v roku 2005 článok s názvom Monkey Business, kde opisovali experiment, ako naviedli opice na používanie peňazí, čiže monetárneho systému, ako u nás neoliberalizmu, a vypukla medzi opicami korupcia a prostitúcia. Čiže ten istý bordel, ktorým si aj podmaňovali strednú a východnú Európu po roku 1989. My máme medzi sebou hovadá, ktoré tomuto tlieskali a ešte stále tlieskajú, lebo RTVS ľuďom nepovie, že bol použitý po roku 1989 experiment, ktorý funguje aj na opiciach. A dnes môžeme v roku 2017 skonštatovať, že podobne zle ako v tej ZOO klietke kapitalizmus zle skončil aj tu, ibaže to trvalo 30 rokov. To sme si mohli namiesto toho prečítať v článku a mohli sme bez toho byť.

By |2017-04-14T17:34:31+00:0014. apríla 2017|Categories: Infovojna|Tags: , , , , , |0 Comments

About the Author:

Lars
Poslucháč infovojny z Piešťan, istý čas sa telefónom hlásil z Norimbergu. Od 2016 oficiálne ITéčkar, formou Fachinformatiker in der Anwendungsentwicklung (IHK). Nepripisujúc takýmto papierom žiadnu hodnotu, po vyhodení z TU v Drážďanoch s odporom k Bologna reforme.

Leave A Comment