Ako SME dosiahlo čo chcelo – rozprúdilo diskusiu

//Ako SME dosiahlo čo chcelo – rozprúdilo diskusiu

Ako SME dosiahlo čo chcelo – rozprúdilo diskusiu

Presne takto sa otvárajú Overtonové okná. Nieje na vine dennik sme , slniečkari , ale my . My rozpútavame diskusiu , my to už niekoľko dní premieľame na internete a alternativne média sa tešia, že je o čom písať . Nie !

Naleteli sme.. od dnešného dňa treba každý jeden článok ignorovať . Každý jeden hnoj čo napíšu ignorovať a ani sa nepokúsiť reagovať na to ..

Čo by sa stalo keby sme ignorovali tie pedofilné sračky –

Na internete by pár fanatikov napísalo, že je to dobrý článok a netreba prdofilov hádzať do jedného vreca. Dosah minimálny , reakcie minimálne na druhý deň si na to nikto nespomenie a spoločnosť ani nenapadne diskutovať o tak nechutnej veci .. chápete ?

ABSOLUT

To isté sa stalo pri absolut vodke keď sme sa mechali vyprovokovať černoškou a spravili neuveritelnú reklamu .. ignorovat , bojkotovať nereagovať ..

Moje riešenie

Ignorovať takéto témy a byť silný a nereagovať nato aj keď viete, že máte pravdu . Bojkotovať tie denníky a platformy . Blokujte to na nete nahlasujte nech im padá dosah .. vravte všetkým okolo aby spravili to isté .. skúpte všetky výtlačky v obchodoch a spálte to , zničte nech to nikto nečíta ani to nevidí v obchodoch .. z toho oni žijú . Z reklamy z čítanosti a z formovania mienky ľudí ..

Demokracia – vláda médií

V demokracii sa deje to, že nám nevládnu najlepší z nás ale tí, ktorých nám nanútia média a povedia nam, že sú tí najlepší .. Zničme tie média . Zničme ich vplyv , otvorme si mysle a budme slobodní …

By |2019-07-10T07:37:18+00:0010. júla 2019|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar
Otec , manžel , syn a brat v jednom. Nachádzame sa v dobe veľkých zmien, zachovajte si čistú a kľudnú myseľ.

Leave A Comment