Ako dlho už trvá celosvetová infovojna?

//Ako dlho už trvá celosvetová infovojna?

Ako dlho už trvá celosvetová infovojna?

Infovojna na tejto planéte Zem začala už v záhrade Edén! vyvolal ju jeden z Božích nebeských anjelov obvinením Stvoriteľa vesmíru a všetkého života v ňom, to jest kažej formy života na Zemi, vrátane človeka na nej a živých bytostí vo vesmíre! 

Stvoriteľ zdvihol hodenú rukavicu a prijal celovesmírnu vojnu vyhlásenú mu jedným z jeho vysokopostavených nebeských synov-anjelov, ktorý sa týmto činom svojvoľne stal prvým Satanom (odporcom Boha) a Diablom (ohováračom Boha) slovami:

‘A ja položím nepriateľstvo medzi teba a ženu a medzi tvoje semeno a jej semeno. Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu’! Toto prvé biblické proroctvo tvorí zároveň tému celej Biblie!

Symbolická žena tu reprezentuje Božiu nebeskú organizáciu všetkých nebeských verných anjelov a jej ‘semeno’ bolo zjavené príchodom jej hlavnej časti – Božieho jednosplodeného syna, Ježiša Krista a jeho pomazaných duchovných bratov.

‘Semenom’ Satana Diabla sú padlí anjeli-démoni a všetci ľudia na Zemi, ktorí sú na jeho strane vedomky alebo nevedomky, prenasledujúci verných ľudí všetkými možnými prostriedkami od začiatku až do konca, to jest až do Armagedonu! 

V tejto celosvetovej infovojne je boj zla proti dobru a falošnej informácie proti pravdivej. Falošná informácia, ktorá klame ľudstvo ohľadne života a jeho zmyslu a nekonečnej budúcnosti na rajskej Zemi, okráda ľudstvo o jeho jedinú nádej!

Pravdivá informácia Boha Pravdy, čiže pravda Stvoriteľa je predovšetkým obsiahnutá v jeho Božích inšpirovaných Svätých Písmach a ponúkaná ľudstvu Božími vernými uctievateľmi a učeníkmi Božieho syna, Ježiša Krista, ktorý je ‚cesta a pravda a život‘!

A výsledok tejto celosvetovej infovojny už bol vyhásený na samom začiatku! Teraz len záleží koľko z ľudí žijúcich až dodnes prejaví vieru a získa večný život, ktorý pre nich stratil ich prvý otec Adam tým, že sa svojvoľne osamostatnil od svojho nebeského Otca a svojho Stvoriteľa! 

By |2018-12-02T07:31:48+00:002. decembra 2018|Categories: Infovojna|Tags: |1 Comment

About the Author:

Avatar

One Comment

  1. […] post Ako dlho už trvá celosvetová infovojna? appeared first on Blog […]

Leave A Comment