Korona-vírus končí tam, kde prichádza CLO2!

//Korona-vírus končí tam, kde prichádza CLO2!

Korona-vírus končí tam, kde prichádza CLO2!

Korona-vírus končí tam, kde prichádza CLO2!

(CLO2-info + dôkazy o „koronou“ nakazených testoch na Covid-19 + Bolívia ako prvá používa CLO2)

*******

Informácie o CLO2 plus dôkazy, osobné prežitia a „True Stories“:

1/ CLO2 a moje skúsenosti

2/ Korona testy z USA nakazené – odhalili britskí vedci

3/ Korona testy z Číny nakazené – odhalené v Tanzánii (aj ovocie! a kozy! boli vraj nakazené…)

4/ Korona testy v USA nakazili aj zdravých – otrasné svedectvo Češky z Floridy

5/ !!! Korona-vírus je úspešne likvidovaný prostredníctvom CLO2 !!! – v Bolívii jeho použitie schválila aj vláda ……. a my čo – kedy sa dočkáme…?!

*******

1/

CLO2 a moje skúsenosti

Čoraz častejšie sa z celého sveta dozvedáme, že tam, kde lekárska veda končí a zloží zbrane, tam, kde aj symbolicky je už pacient poslaný domov na umretie, akoby zázračne pomáha vyliečiť postihnutých nejaký, úplne neznámy, CLO2.

Je to práve ten CLO2 (MMS-CDS), ktorý je v mainstreame zosmiešňovaný rôznymi hanlivými prívlastkami, ako napr. „savo“. A keď už nepomáha zosmiešňovanie a ohováranie, prichádza na rad zákaz a reštrikcia – presne ako v totalite.

Ja to užívam už vyše 8 rokov v rámci prevencie, odvtedy nepoznám zubnú pastu, neviem, čo je zubný kaz a každý zápal v tele CLO2 likviduje do pár hodín až dní!

Mnohé informácie a návody s CLO2 sú uvedené na http://www.cz-mms.info/ .

POZOR!!! Kupujte len celosvetovo overené a schválené produkty prostredníctvom doporučených dodávateľov. V ČR je to www.czchem.cz a v SR www.skchem.sk . Aj pri predaji CLO2 sa dnes vyskytujú ŠMEJDI!

Doporučujem na úvod si pozrieť aspoň dve aktuálne videá z uvedeného webu.

Prvé video je od pána Kalckera, ktorý okrem svedectiev koronou postihnutých ľudí z Ekvádora dokazuje chemickými vzorcami, čo je vlastne CLO2 a čo je Savo. Zverejnenými laboratórnymi testami dokazuje to, čo farma-biznis nechce, aby sa ľudia dozvedeli! http://www.e-regena.cz/video-pres-100-zotavenych-z-nemoci-covid-19-pomoci-cds/

V druhom videu je jednoduchý návod od pána Eiselta, ako na to v „korona-dobe“. https://www.youtube.com/watch?v=4NcRefD0Ppg&t=125s

!!! Nevedomosť verejnosti je tromfom všetkých totalitných systémov !!!

Dôležité!!! Nepodľahnúť tomu, čo do vás 24 hodín dennodenne hustia skoro všetky mainstreamové médiá – STRACH! Pomaly celé mainstreamové spravodajstvo má dnes tento scenár: Korona-koronabububureklamakorona-koronabububureklama

Strach je jednou z najväčších brán do ľudského tela pre akékoľvek choroby! Radosť, prirodzený smiech a dobrosrdečný úsmev je naopak najväčším nepriateľom akéhokoľvek ochorenia! Aj preto nám prikazujú nosiť na tvárach tie odporné handry, aby už ani ten pekný úsmev nebolo medzi ľuďmi nikde vidieť! Aj ten nemý úsmev je im už na závadu!

Korona“ a pripravovaná povinná vakcinácia je jeden veľký a špinavý obchod so smrťou!

Ako je to možné, že testy z Číny alebo z USA boli vopred nakazené!? Ako veriť vlastizradným politikom, tzv. vedcom a mnohým zapredaným zdravotníkom, keď vidíme, že pre nich je biznis s testami a vakcínami viac než zdravie obyvateľstva? Ako veriť tým, ktorí hovoria už teraz o potrebe a užitočnosti povinnej celosvetovej vakcinácie, keď aj korona-testy sú nakazené ich vírusom?! Ako im veriť, keď tí istí prostredníctvom TV doporučujú zrušiť hotovosť ako potenciálnu hrozbu pri šírení ich korony? Ako im veriť, že siete 5G nemajú žiadny súvis so šírením ich korony? Ako im veriť, keď ako nacisti vytvárajú štátne koncentračné lágre pre zdravých aj chorých, resp. väznia obyvateľstvo v domácom väzení, z ktorého nesmú voľne vychádzať von na čerstvý vzduch a chodiť slobodne, ako predtým, všade tam, kam sa im zachce? Ako im veriť, keď všetci normálni a informovaní ľudia vedia, že pandémia začína pri úplne iných percentách, než nám to propaganda á la Bill Gates spolu s WHO chce nahovoriť ohľadom ich korony? Ako im veriť, keď nám všetkým, zdravým aj nemocným, prikazujú nosiť na tvárach „Petriho misky“ ako ďalší zdroj nákazy tam, kde by nákaza nevznikla? Ako im veriť, keď ignorujú varovania a prehlásenia skutočných svetových odborníkov a vedcov? Atď, atď…

Človeče, pýtam sa ťa: Keď ťa niekto oklame 9-krát, uveríš mu aj 10-ty krát?

Kto máš oči, uvidíš…

Jozef Potúček, 18. júl 2020

2/

Korona testy z USA nakazené – odhalili britskí vedci

https://cz24.news/britsky-the-telegraph-v-testovacich-soupravach-na-koronavirus-byl-nalezen-covid-19/

3/

Korona testy z Číny nakazené – odhalené v Tanzánii (aj ovocie! a kozy! boli vraj nakazené koronou!? …)

https://www.youtube.com/watch?v=NqhPA3_dVWM&feature=emb_logo

4/

Korona testy v USA nakazili aj zdravých – otrasné svedectvo Češky z Floridy

https://aeronet.cz/news/exkluzivni-svedectvi-cesky-z-floridy-s-vami-doslova-otrese-cela-rodina-z-jejiho-pribuzenstva-se-nakazila-kontaminovanymi-testy-na-covid-19-primo-na-odberovych-stanicich-v-clermontu/

5/

!!! Korona-vírus je úspešne likvidovaný prostredníctvom CLO2 !!! – v Bolívii jeho použitie schválila po nátlaku širokej verejnosti aj vláda …

VYHLÁSENIE BOLÍVIJSKEJ VLÁDY NA POUŽÍVANIE CLO2

15.7. 2020 Južná Amerika

Prijímame zákon, ktorý umožňuje produkciu a správne používanie roztoku oxidu chlóru (CLO2) na prevenciu a liečbu Covid-19.

KOMORTA SENÁTOROV PLURINOVAČNÉHO ŠTÁTU BOLIVIA BOLIVIA STREDA 15. JÚL 2020 ·

Plenárne zasadnutie Senátu Bolívie tento utorok schválilo návrh zákona, ktorý výnimočne schvaľuje prípravu, marketing, dodávky a používanie roztoku oxidu chlóru (CLO2) na prevenciu a liečbu koronavírusu.

Podľa Senátu toto opatrenie bude trvať tak dlho, kým bude trvať riziko koronavírusových ochorení a výroba riešenia oxidu chlóru bude vo verejných alebo súkromných laboratóriách schválených príslušným riadiacim orgánom a musí dodržiavať kvalitatívne opatrenia a obsahovať bezpečnostné záruky. Každý produkt s CLO2 by mal obsahovať informácie opisujúce zloženie, dávkovanie, opatrnosť a starostlivosť počas konzumácie.

Laboratóriá alebo univerzity môžu oxid chlóričitý uvádzať na trh priamo ústrednej vláde, regionálnym samosprávam a samosprávam, ale aj legálne prevádzkované lekárne môžu predávať CLO2 bez predpisu. Podobne musia ministerstvá a orgány samosprávy zaručiť dodávku kvalitného oxidu chlóru do systému verejného zdravotníctva.

V norme sa tiež uvádza, že výkonný orgán v spolupráci s autonómnymi územnými celkami musí kampaňovať na správne používanie riešenia oxidu chlóru.

Prezidentka senátu Eva Copa pred schválením pravidla uviedla, že so znepokojením videla špekulácie s oxidom chlóru, pretože niektorí ľudia končia kupovať tento produkt na čiernom trhu a bez akéhokoľvek druhu regulácie a zabezpečenia kvality, dostatočné informácie, takže musí existovať zákon ktorý reguluje obchod a výrobu tohto výrobku.

Zákonodarca tiež objasnil, že tento zákon stanovuje, že používanie oxidu chlóru na liečbu proti Covidovi-19 je dobrovoľné a nie povinné.

Odkaz na oficiálne vyhlásenie bolívijskej vlády v origináli:

https://www.facebook.com/notes/c%C3%A1mara-de-senadores-del-estado-plurinacional-de-bolivia/aprueban-norma-que-permite-la-producci%C3%B3n-y-uso-adecuado-de-la-soluci%C3%B3n-de-di%C3%B3xid/2142179589248445/

https://www.facebook.com/groups/1321549618020734

15.7.2020 Ota Nepilý

BOLÍVIE – PŘÍBĚH STAROSTY A LÉKAŘE, KTERÝ HÁJÍ PRÁVO LIDÍ NA ÚČINNOU A BEZPEČNOU LÉČBU OXIDEM CHLORIČITÝM

(z cyklu Hrdinové jihoamerické chlordioxidové revoluce)

Dr. Germaín Caballero je lékař, který se stal starostou městečka San José de Chiquitos v západní části Bolívie, nedaleko města Santa Cruz de la Sierra a dnes 15.7. má narozeniny.

Jako lékař měl možnost vyzkoušet oxid chloričitý na pacientech s Covid-19. Záležitost konzultoval i s kolegy lékaři a vědeckým týmem ze Santa Cruz, což je největší bolívijské město s univerzitami a velkými nemocnicemi.

*Germaín Caballero patří mezi starosty, kteří se rozhodli pro občany svých měst a regionů zajistit oxid chloričitý na likvidaci koronaviru. Navíc jako lékař přesně ví, co dělá a jak dobře oxid chloričitý na koronavir funguje. *

*I když starostu malého městečka zpočátku podpořili kolegové z nemocnic a univerzity v Santa Cruz, tak nyní přišlo od vrcholných politiků velkého města a vedení Univerzity a Nemocnic nařízení, že má zastavit pomoc lidem ve svém regionu s oxidem chloričitým. *

Tomuto nařízení, zákazu používat ClO2, se odmítl starosta podřídit, když vidí kolik lidí trpí a umírá při infekcích s koronavirem, jak jsou nemocnice přeplněné a sám si ověřil, že chlordioxid na Covid-19 skvěle i rychle funguje a pomáhá zachraňovat zdraví i životy lidí.

Doslova tento starosta řekl, že zdraví a životy jeho občanů jsou mu přednější, než nesmyslná nařízení z vyšších míst, která jdou proti zájmům vlastních obyvatel. Odvolává se na bolívijskou ústavu, že každý občan Bolívie má právo na zdraví a na život. V mimořádné situaci, v době epidemie a pandemie mají místní úřady právo podle ústavy použít všechny účinné prostředky na ochranu zdraví svých občanů. Také se odvolává na Helsinskou úmluvu lékařů, že za informovaného souhlasu pacienta mají lékaři právo použít i neschválené a nezaregistrované prostředky a přípravky, pokud není jiná možnost na záchranu zdraví a života jejich pacientů a tato situace nyní nastala a navíc on i kolegové lékaři a pacienti vidí, jak dobře a rychle pomáhá oxid chloričitý k uzdravení při virových i bakteriálních infekcích.

*Když se lidé dověděli, že jejich starostovi a lékaři byl doručen zákaz používat oxid chloričitý, byl **Germaín Caballero **zaplaven obrovskou vlnou podpory svých voličů a občanů ze širokého okolí. Doslova stovky komentářů a tisíce lajků, stovky sdílení a desetitisíce zhlédnutí se objevily u jeho videa, kde vzniklou situaci se zákazem popisuje a lidé mu vyjadřují sympatie a obrovskou podporu v tom, co dělá a ujišťují ho, že nemá zaprodaným politikům ustupovat, že se to obrátí proti těm, co zákaz vydali a v příštích volbách již nebudou mít šanci se ve vysokých politických postech udržet a že právě on, za pomoc vlastním občanům, může být zenedlouho zvolen i starostou největšího bolívijského města Santa Cruz nebo guvernérem celé oblasti.. Zde, v komentářích, jsem dokonce nenašel ani lidi, kteří by rozhodnutí starosty, zůstat u pomoci lidem s chlordioxidem, kritizovali. Slova podpory jsou až dojemná a to se jedná pouze o malé městečko a malý region. *

O chlordioxidu již od začátku července 2020 hovoří často regionální i celostátní bolívijská média a hodně se to probírá i na sociálních sítích a tyto informace již nejdou zastavit. Ve velkém se dělají školení, semináře, přednášky na téma oxidu chloričitého a o postupech proti koronaviru. Často vedou tyto vzdělávací akce o ClO2 lékaři se zkušenostmi, nebo chemici či vědci a občas zkušení laici, kteří absolvovali školení u Andrease Kalckera. Mezi lidi byly již rozdány zdarma desetitisíce balení oxidu chloričitého a brzy už to budou stovky tisíc lahviček s chlordioxidem a stále více lidí se po tom ptá a shání to pro sebe a své blízké.

*Tisíce lidí v Bolívii již znají vědeckou práci a knihy Andrease Kalckera o oxidu chloričitém a statisíce, možná miliony slyšely jeho jméno. Andreas tam má sympatie i proto, že hovoří jedním z hlavních úředních bolívijských jazyků a tím je španělština. *

Stále více lidí se zajímá o fungování oxidu chloričitého a stále více lidí si uvědomuje, že za zákazy jsou zájmy nadnárodních korporací, farmaceutických firem, které se bojí o své celosvětové zisky a o to, že by jejich vakcíny s NÚ proti Covidu již nikdo nechtěl. I v Bolívii je mnoho lidí a dětí poškozených očkováním nebo nevhodnými toxickými léky a tak mnohým není třeba nic vysvětlovat a zvlášť indiáni jsou velmi cilitliví na NÚ očkování i některých léků.

*Držme panu starostovi pěsti. Není to samozřejmě jediný starosta v Bolívii, který oxid chloričitý hájí, je jich tam víc a mají obrovskou podporu svých občanů, i když na druhou stranu je na ně z vyšších míst i velký tlak, aby tuto práci s chlordioxidem zastavili a lidem takto účinně nepomáhali. Držme jim pěsti a přejme jim zdraví. Panu starostovi hodně sil a vše dobré k jeho dnešním narozeninám. *

Zde je profil pana doktora a starosty ze San José de Chiquitos a pak video, kde o zákazu a ClO2 hovoří :

https://www.facebook.com/GermainCaballeroV/

https://www.facebook.com/GermainCaballeroV/videos/625763515017005/

 

By |2020-07-18T17:12:19+00:0018. júla 2020|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Avatar

Leave A Comment