JE SUIS ALFIE!

Ďalšia „nacistická“ štátna vražda Made in Britské kráľovstvo!

https://www.hlavnespravy.sk/co-hovorili-nacisti-co-hovorili-alfieho-kati-nemocnica-sudca/1388816

Ako za Hitlerovho nacizmu tak aj dnes: Rodičia nerozhodujú o živote svojich detí, ale sudca a „Mengeleovský“ tzv. zdravotný personál.

Britskí kati zabili občana Talianska – proti vôli rodičov!

——-

K takémuto „Jadru“ a euro-atlantickým hodnotám sa máme hlásiť?! A ešte aj máme byť solidárni s touto Veľkou Britániou?!

S tou Britániou, ktorá nás aj s Francúzskom zradila pred 2. svetovou vojnou a Československo doslova podhodili ako na podnose Hitlerovi?!

S tou Britániou, ktorá ako prvý štát zriadila prvé koncentračné tábory – ešte dávno pred nacistickým Nemeckom?! https://www.interez.sk/nacistov-predbehli-o-pol-storocia-v-desivych-britskych-koncentracnych-taboroch-zomreli-desattisice-ludi/

S tou Britániou, ktorá sa s USA spolupodieľala na rozvrate krajín na Blízkom a Strednom východe a na severe Afriky (hlavne Afganistan, Irak, Sýria, Lýbia, …), dôsledkom čoho sú milióny obetí na životoch a desiatky miliónov bezdomovcov, a tým aj pohyb miliónov utečencov do Európy, atď, atď,?!

S tou Britániou, ktorá po vzore nemeckých nacistov vraždí v nemocniciach už aj svoje vlastné deti?!

Alfie Evans bojoval aj bez prístrojov, bojoval aj za Tvojich potomkov a ešte nenarodených príbuzných, a hlavne dokázal celému svetu, že ľudská vôľa prekoná aj tú najväčšiu zlobu.

Zapáľme sviečky na jeho pamiatku!

*******

Božie mlyny melú pomaly, ale isto! Alfie už je na Pravde Božej, ale vy, kati v doktorských rúchach a sudcovských talároch, tešte sa! Aj vy ostatní, ktorí ste ľahostajní k cudziemu utrpeniu.

Aj na vás všetkých sa naplní SLOVO večnosti:

ČO ZASEJEŠ, BUDEŠ MUSIEŤ ZOŽAŤ!“

Som veľmi zvedavý, či „Slušné Slovensko“, „Slušná Európa“, „Slušná Zemeguľa“ dá aj v tomto prípade úkladnej štátnej vraždy tak promptne vyrobiť a zásobovať celý svet odznakmi, plagátmi a vlajkami s nápisom:

JE SUIS ALFIE!

Mne to nemusíte posielať, ja tento nápis budem nosiť vo svojom srdci. Môžete sa pridať…

 Jozef Potúček, 29.4.2018

By |2018-04-30T21:22:10+00:0030. apríla 2018|Categories: Infovojna|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment